фото "Азов" / Facebook

"Азов" і 39-й батальйон тероборони зайняли місто Новий Світ і Старобешівську ТЕС  Згідно з наданою інформацією, позиційні бої за місто точилися всю ніч. Бійці "Азова" разом із військовослужбовцями 39-го батальйону територіальної оборони ЗСУ, попри постійні обстріли бойовиків з "Градів" та мінометів, зайшли до житлових кварталів.

  В місті Новий Світ розташована Старобешівська ТЕС. В результаті бою на цю хвилину населений пункт знаходиться пів повним контролем батальйону "Азов" та українських військ. Колона терористів вийшла з міста і маневрує в околицях. Старобешівська ТЕС знаходитьсь під контролем силовиків. Втрат серед українських вояків та бійців батальйону "Азов".

  Заступника командира спецбатальйону "Азов" зі зв'язків з громадськістю Ігор Мосійчук повідомив: групі розвідки вдалося захопити коректувальника терористів, який корегував вогонь "Градів" та мінометів, і перенаправити артилерію бандитів в пусті місця. Однак, терористам надійшла підмога з Донецька і велике угрупування ворога знаходиться у селі Горбачево-Михайлівка. Там вони побудували укріплений район, для робіт зганяли місцевих мешканців. Зараз військовики розробляють план локалізації терористичного угрупування і взяття Горбачево-Михайлівки.

  Напередодні українські війська взяли під контроль населений пункт Степанівка та стратегічно важливу висоту Савур-Могила. Також звільнили місто Авдіївка, яке розташоване за 6 кілометрів на північ від Донецька.

  Попередній матеріал
  Клімкін: в Україні немає внутрішнього конфлікту - є зовнішнє втручання
  Наступний матеріал
  Сайт Президента не працює
  Теги:
  Loading...