Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Клімкін терміново викликав українського посла в Сербії

Посол України в Сербії Олександр Олександрович у нещодавньому інтерв'ю заявив, що Росія готує сербських найманців, які потім їдуть на окупований схід

Очільник Міністерства закордонних справ України Павло Клімкін викликав посла в Сербії Олександра Олександровича для роз'яснення ситуації щодо "нанесення образи сербському народу". Про це він  написав у мікроблозі Twitter. 

"Викликав посла в Сербії Олександра Александровича на консультації щодо дотримання міжнародного права й уникнення використання громадян Сербії в якості найманців", – зазначив Клімкін.

Twitter / Павло Клімкін

Як відомо, український дипломат Олександр Олександрович у нещодавньому інтерв'ю Balkan Insight заявив, що Росія готує сербських найманців, які потім їдуть на окупований схід, де вбивають українців. "Ці найманці дискредитують сербську націю в очах дружнього українського народу, який ніколи нічого поганого Сербії не робив", – заявив серед іншого посол України.

Водночас, він додав, що Белград недостатньо реагує на факти участі своїх громадян у війні на Донбасі у складі терористичних "ДНР" та "ЛНР".

У відповідь на це лідер сербських опозиціонерів Воїслав Шешель звернувся до уряду країни із закликом оголосити персоною нон-грата та відкликати акредитацію посла України Олександра Олександровича. Він також звинуватив українського дипломата в "образі сербського народу" і заявив, що "слід просто швидко вигнати його з території Сербії".

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Пейзажі війни": бойовий підрозділ поділився фото з передових позицій

Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни
Пейзажі війни
/
Пейзажі війни

Попередній матеріал
Канада ввела нові санкції проти 30 росіян
Наступний матеріал
Збитки на півмільярда: ГПУ заявляє про махінації з комунальним майном часів Черновецького
Loading...