КМДА
КМДА newsmir.info

Збитки на півмільярда: ГПУ заявляє про махінації з комунальним майном часів Черновецького

  Чиновники разом зі спільниками створили схему, за якою на аукціонах відчужували майно за заниженою вартістю

  Протягом 2006-2011 років чиновники Київської адміністрації незаконно відчужили понад 380 об'єктів нерухомості у столиці. Про чергові махінації з комунальним майном часів міського голови Леоніда Черновецького повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури.

  Там звітують: загарбання комунального майна завдало збитків місту на понад півмільярда гривень.

  "Встановлено, що посадовими особами Київської міської державної адміністрації у 2006-2011 роках, спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу", – йдеться в повідомленні.

  За результатами слідчих дій ГПУ закидає підозру екс-начальнику Головного управління комунальної власності Київської адміністрації Анатолію Чубу. Накладено арешти на низку об'єктів нерухомості. Досудове розслідування триває, решту осіб встановлюють.

  Нагадаємо, Анатолій Чуб – чоловік сестри екс-очільника столиці Леоніда Черновецького. Йому закидають причетність до скандального зникнення приватизаційних документів Київради за 2010-2014 роки.

  Також додамо, що у вересні цього року СБУ оголосила екс-чільника Києва Леоніда Черновецького в розшук.

  Попередній матеріал
  Клімкін терміново викликав українського посла в Сербії
  Наступний матеріал
  Коротко й без жартів: НАБУ оприлюднило інфографіку у "справі рюкзаків"
  Loading...