Павло Клімкін
Павло Клімкін Фото із відкритих джерел

Клімкін про плани Австрії щодо санкцій проти РФ: Хіба не схиблена логіка?

  Міністр вважає, що санкції ЄС є однією з двох причин того, що Росія "не набагато ближче підступилась до кордонів Євросоюзу"

  Міністр закордонних справ Павло Клімкін не бачить сенсу в покроковому знятті санкцій з Росії, запропонованому міністром закордонних справ Австрії, який зараз головує в ОБСЄ, Себастіаном Курцом. Про це повідомляє прес-служба МЗС.

  "Я сенсу не бачу. Росія наполягає на тому, що вона не є жодною стороною конфлікту, не демонструє жодного каяття чи готовності виправити те, що вона натворила. Себто ми хочемо підсолодити Росії те, про що вона навіть не хоче слухати. Ми робимо крок назустріч тому, хто й далі наполягає на своєму праві перекроювати кордони Європи і на власний розсуд нападати на своїх сусідів. Ми ніби хочемо стимулювати злочинця, аби той цього року вбив менше, ніж минулого. Хіба це не схиблена логіка?" – сказав міністр.

  На його думку, правильною логікою було б змусити злочинця повернутись до основ міжнародного права та виправити свої злочини. Лише потім можна було б розмірковувати про пом’якшення кари.
  Клімкін також вважає, що санкції ЄС є однією з двох причин того, що Росія "не набагато ближче підступилась до кордонів Євросоюзу".

  "Перша причина – це готовність України оборонятись. Друга – це відчуття того, що будь-яке порушення міжнародного права матиме фінансові наслідки", – сказав він.

  Попередній матеріал
  Перша "ракетка" України: Світоліна виграла тенісний турнір в Тайбеї
  Наступний матеріал
  Звільнений кримський правозахисник Курбедінов розповів про подальші плани
  Loading...

  Президент Бундестагу підтримує санкції проти РФ до повного виконання Мінська

  Климпуш-Цинцадзе прокоментувала можливість зняття санкцій проти РФ

  У МЗС Німеччини назвали, від чого залежить скасування санкцій проти РФ