inforesist.org

Клімкін про пакет допомоги НАТО: Потрібно ставити амбітні цілі

  Комплексний пакет допомоги Україні з боку Північноатлантичного альянсу потрібно виконати до 2020 року

  Про це в кулуарах саміту НАТО у Варшаві повідомив українським журналістам міністр закордонних справ України Павло Клімкін, передає "Укрінформ".

  "Ми маємо ставити перед собою амбітні терміни. Я вважаю, що основна робота за цим документом має бути здійснена приблизно до 2020 року, тобто буквально за чотири роки", – заявив Клімкін.

  Він підкреслив, що з метою приведення безпекового сектора до стандартів НАТО необхідно ставити перед собою тільки амбітну мету.

  За його словами, в пакеті допомоги, прописаному на 10 сторінках, є чітка структуризація по напрямках. Йдеться про "доведення безпекового і оборонного сектору до стандартів НАТО або в рамках трастових фондів, або в рамках окремих програм".

  Клімкін наголосив, що зарано говорити про конкретні суми коштів на реалізацію пакету допомоги, оскільки фонди наповнюватимуться в міру реалізації окремих проектів.

  Нагадаємо, сьогодні Президент України Петро Порошенко прибув з візитом до Республіки Польща, де 8-9 липня візьме участь у заходах саміту НАТО на запрошення генсекретаря Альянсу Єнса Столтенберга. 

  Попередній матеріал
  В російських в’язницях незаконно утримують 13 українців – МЗС
  Наступний матеріал
  Територія приниження і бюрократії, або кілька слів про медицину у Криму

  У Варшаві на саміті НАТО презентували надсучасний безпілотник

  Двері НАТО відчинені для України - генсек

  Порошенко: Україна може поділитися з НАТО досвідом ведення війни з РФ