Павло Клімкін 5.ua

Клімкін спрогнозував наслідки переговорів лідерів країн "нормандської четвірки"

  У вітчизняному МЗС цю зустріч називають "тестом для РФ"

  Міністр закордонних справ України Павло Клімкін не очікує певних проривів за результатами завтрашньої зустрічі "нормандської четвірки". Про це він заявив в ефірі одного з українських телеканалів, передає УНІАН.

  "Завтрашній захід має стати тестом. Така домовленість, оскільки ідея належить значною мірою канцлеру Німеччини Ангелі Меркель, яка була підтримана і президентом Франції, і нами, з метою зрозуміти, чи можна далі послідовно тиснути на керівництво Росії у виконанні Мінських домовленостей. Це (буде) обов’язково напередодні Європейської Ради, де буде обговорюватися питання відносин із Росією", – повідомив Клімкін.

  "Ми працюємо над дорожньою картою, де повинна домінувати чітка логіка у виконанні всіх домовленостей із безпеки й гуманітарний вимір – звільнення всіх політичних ув’язнених. Тільки на це має накладатися виконання політичних домовленостей. Ми працюємо над проектом, але повинні розуміти, що особливих очікувань у плані якихось проривів від завтрашнього заходу в нас немає", – розповів голова МЗС. 

  Як повідомляв 5.ua, завтра, 19 жовтня 2016 року, у Берліні Петро Порошенко з президентом Франції Франсуа Олландом і канцлером ФРН Ангелою Меркель домовилися провести зустріч глав держав у "нормандському форматі". Згодом в уряді Німеччини заявили, що Путін таки візьме участь у "нормандській зустрічі" в Берліні

  Згодом стало відомо, що зустріч лідерів країн "нормандської четвірки" запланована на завтра в Берліні на 18:30 за київським часом.

  Попередній матеріал
  Порошенко зустрінеться з лідерами інституцій ЄС та генсеком НАТО
  Наступний матеріал
  В ході зустрічі "нормандської четвірки" дуже важливо показати реальну суть російської поведінки і планів РФ - Єлісєєв
  Loading...

  Стало відомо, коли саме завтра відбудуться "нормандські" переговори

  Порошенко повідомив, чого Україна чекає від переговорів Нормандської четвірки

  В уряді Німеччини заявили, що Путін таки візьме участь у "нормандській зустрічі" в Берліні

  У Мінську українська сторона порушила питання контролю за Дебальцевим – Оліфер