прес-служба Президента України

"Кінець маскараду": Порошенко закликав світ не бути наївним щодо справжніх намірів Росії

  За даними української розвідки, проросійські бойовики в Донбасі мають більше танків, артилерії і систем залпового вогню, ніж Збройні сили Німеччини

  Президент України Петро Порошенко закликав світову спільноту не бути наївними щодо справжніх намірів Росії. Захід має продовжувати санкції проти цієї держави до відновлення суверенітету та територіальної цілісності України.

  Про це він написав у своїй статті для німецької газети Frankfurter Allgemeine Zeitung під назвою "Кінець маскараду", передає УНІАН.

  "Ми нарешті маємо перестати бути наївними, як у 2008 чи 2014/2015 роках, відносно справжніх намірів Росії. Вона і не збирається зупиняти агресію, якщо ми спільно її не зупинимо. Обман та маніпуляції ефективні лише за браку солідарності та бачення, – заявив Порошенко. – Нині ми, як ніколи, потребуємо і першого, і другого, включно з дією санкцій до відновлення суверенітету та територіальної цілісності України".

  Він підкреслив, що санкції утримують Росію за переговорним столом та стримують її від ще більших втрат людських життів.

  Президент також заявив, що війна на Донбасі продовжується, а Мінський процес гальмує нескінченний російський "маскарад".

  На переконання Президента, настав час змінити бачення щодо справжніх намірів Росії, адже вони загрожують не лише Україні, а й безпеці та стабільності Європи.

  За оцінками української розвідки, в Донбасі є близько 700 російських танків, більше 1250 артилерійських систем, більше 1000 БМП і більше 300 систем ракетного залпового вогню. "Іншими словами, проросійські бойовики в Донбасі мають більше танків, артилерії і систем залпового вогню, ніж Збройні сили Німеччини", - заявив президент. 

  Порошенко повідомив, що з 1 вересня поточного року на Донбасі загинуло вже 19 українських військовослужбовців і понад 100 поранені в боях.

  Попередній матеріал
  "Марш нації": тисячі активістів вшанували героїв, полеглих у боротьбі проти російського агресора
  Наступний матеріал
  Цього року на контрактну службу до ЗСУ вступили понад 57 тис. осіб – міністр оборони

  Порошенко назвав умови політичного врегулювання конфлікту на Донбасі

  Порошенко про агресію на Сході: "Хто з мечем до нас прийде, від меча і загине"

  Порошенко домовився з Меркель провести тристоронню телеконференцію з Олландом

  Порошенко підписав закон про ратифікацію участі України у програмі Євратом