Павло Клімкін
Павло Клімкін 5 канал

Клімкін пояснив, чи можна прирівнювати ситуацію в Каталонії та Україні

Очільник МЗС наголосив: на українській території перебувають підрозділи ЗС РФ, російська техніка, що безпосередньо забезпечується Кремлем

Проводити паралелі між сепаратистськими настроями в Каталонії та російською окупацією Криму і Донбасу не можна. На цьому наголосив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на спільній прес-конференції з очільником МЗС Іспанії Альфонсо Дастісом у Києві, передає УНІАН.

"Було запитання щодо тенденцій в Україні, і тут, за визначенням, не можна проводити ніяких паралелей, оскільки уявіть: щоб зараз У Каталонії були 2 тисячі російських танків і броньованих машин, тисячі російських регулярних військ і десятки тисяч російських найманців. Все фінансувалося би безпосередньо і керувалось би Росією", – зазначив Клімкін.

Водночас міністр закордонних справ України наголосив, що в Україні "немає жодного сепаратизму".

"У нас є, як сказав іспанський колега, реальна російська агресія. З початку було це так само в Криму, і потім так само зараз відбувається на Донбасі. Але в сенсі російських спроб вести гібридну війну проти всієї Європи, щоб її послабити, у нас дійсно є спільні виклики, про що ми сьогодні говорили", – розповів глава МЗС України.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Грузія згадує жертв російської агресії 2008 року – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Наган", ТТ, канабіс: на Полтавщині викрили потужну мережу збуту зброї
Наступний матеріал
Теракт у Києві: Мосійчук розповів, хто є замовником замаху на його життя
Loading...