YouTube / Ukraine Crisis Media Center

Хуг: Перемовники у Мінську закрили очі на тисячі порушень перемир'я

  Перший заступник голови СММ ОБСЄ в Україні Александер Хуг вважає, що в першу чергу Тристороння контактна група у Мінську має звернути увагу на порушення перемир'я та приступити до розслідувань

  Перший заступник голови Cпеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні Александер Хуг заявив, що попри регулярні зустрічі Тристоронньої контактної групи у Мінську для вирішення конфлікту на Донбасі, сторони жодного разу не порушували питання порушень режиму припинення вогню. Про це він сказав у інтерв'ю німецькому телеканалу ARD, повідомляє Deutsche Welle.

  "Обговорення порушень режиму припинення вогню просто не відбувається. Жодне з десяти тисяч порушень, а також жодне з обмежень нашої свободи пересування як спостерігачів не стає предметом дискусії", – наголосив представник ОБСЄ. За його словами, безкарність стає поштовхом для нових порушень. Хуг закликає сторони покласти край такій ситуації, для чого необхідно чітко визначити, звідки і ким був випущений кожен конкретний постріл.

  Він також занепокоєний безпекою членів СММ: кількість інцидентів за участю спостерігачів зростає зі збільшенням напруженості на лінії розмежування, їх свободу пересування обмежують, трапляються і напади на патрулі. 

  Нагадаємо, у травні терористи обстріляли патруль спостережної місії ОБСЄ. Це сталося біля Авдіївки і Ясинуватої на Донеччині.

  Попередній матеріал
  Офіційно: Московський проспект у Києві став проспектом Бандери
  Наступний матеріал
  84 тис. солдатів до 2019 року: Франція створює нацгвардію
  Теги:
  Loading...

  Терористи обстріляли патруль спостережної місії ОБСЄ - Хуг

  Хуг: Ситуація в зоні конфлікту погіршується, а географія насильства розширюється