5.ua

Кернес заперечив можливість незаконних референдумів у Харкові

  Міський голова Харкова Геннадій Кернес заявляє, що жодних референдумів та оголошення будь-яких республік в Харкові є неможливим, а чутки про це є виключно провокацією.


  Про це йдеться у його зверненні поширеному 12 серпня прес-службою Харківської міської ради.

  "Я знаю, що в місті діють сили, зацікавлені "розгойдати" ситуацію, вони використовують брудні прийоми та "кишенькові" ЗМІ, повідомляючи, що до 23 серпня в місті нібито готується референдум і тут буде оголошена так звана ХНР", - зазначив він. 

  "Відповідально заявляю: поки я керую Харковом, ніяких референдумів і ХНР в нашому рідному місті не буде. Як і не буде проголошення ніяких інших геополітичних новоутворень", - зазначив він.

  "Всі спроби повторити у нас Слов'янськ або Луганськ міська влада припинить швидко і жорстко. Прошу цих людей запам'ятати - Харків був, є і буде частиною єдиної і неподільної України", - наголосив Кернес. 

  Він зазначив, що 23 серпня відзначатиметься День міста та День визволення Харкова (також у цей день святкується День прапора України - Ред.).

  "Якщо знайдеться хтось, хто вирішить зіпсувати його харків'янам, хтось, хто побажає влаштувати в Харкові провокації, нехай знають - городяни їм цього не пробачать. І не забудуть", - попередив він. 

  "Псевдореферендуми і інші подібні дії принесли жителям Донбасу та Луганської області тільки війну, руйнування і горе. Вірю, що наші люди проявлять властиві їм спокій і мудрість, не піддадуться на провокації і зроблять все, щоб зберегти спокій і мир", - додав Кернес.
  Нагадаємо, у деяких частинах Донецької й Луганської областей, які контрольовані озброєні проросійські сепаратистами з угруповань "ДНР" й "ЛНРа", у травні намагалися провести незаконні "референдуми" щодо "незалежності" цих територій.
  Попередній матеріал
  Терористи всю ніч обстрілювали північні квартали Луганська
  Наступний матеріал
  Російські терористи перешкоджають мирним громадянам поїхати із зони АТО
  Теги:
  Loading...