5.ua

Російські терористи перешкоджають мирним громадянам поїхати із зони АТО

  Бойовики на Сході фактично взяли мирних мешканців Донбасу у заручники та заважають їм виїхати з місця проведення антитерористичної операції.


  Про це журналістам заявив радник Міністра внутрішніх справ України Зорян Шкіряк під час відвідання одного із тимчасових таборів для біженців із зони АТО, розташований у Красноармійську (тут вимушені переселенці можуть переночувати, отримати медичну та психологічну допомогу). Однак, через перешкоди терористів останніми днями потік людей зменшився.

  "Великого потоку нема безпосередньо з вини терористів, які максимально блокують відбуття людей з окупованих міст. Сьогодні терористи використовують людей як "живий щит". Тому, сьогодні, найголовніші складнощі - це виїхати з місць де орудують терористи. Сьогодні існують всі можливості та засоби для забезпечення нормального перебування людей в транзитних пункта"х, - зазначив Зорян Шкіряк.

  Нагадаємо, представники Ради Нацбезпеки та оборони радять мешканцям Луганська та Донецька якнайшвидше залишати міста. Виїжджати людей у безпечні місця просять через спеціальні "зелені коридори". 

  Варто нагадати, що на Донбасі з'явились диверсійні групи ГРУ ГШ РФ.
  Попередній матеріал
  Кернес заперечив можливість незаконних референдумів у Харкові
  Наступний матеріал
  Російський гуманітарний конвой може стати прикриттям для вторгнення в Україну – Фабіус
  Теги:
  Loading...