Нарада
Національна поліція

Керівника поліції Луганщини перевели на іншу посаду

  Обов’язки начальника Нацполіції в Луганській області тимчасово покладено на Сергія Коміссарова

  Полковника поліції Юрія Покиньбороду перевели з посади начальника Головного управління поліції в Луганській області у начальники управління одного з департаментів Нацполіції. Про це повідомили у прес-службі поліції області.

  Про відповідний наказ голови Національної поліції Хатії Деканоідзе повідомив заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрацій Юрій Клименко 7 травня у Сєвєродонецьку на розширеній нараді поліцейських.

  Обов'язки начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області тимчасово покладено на заступника начальника ГУНП в Луганській області полковника поліції Сергія Коміссарова.

  На нараді були керівники управлінь, начальники відділів поліції області, а також представники Служби безпеки України. Учасники обговорили забезпечення публічної безпеки громадян та правопорядку під час проведення заходів, присвячених Дню пам'яті та примирення 8 травня і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 9 травня.

  Нагадаємо, 29 квітня екс-голову Луганської облВЦА Георгія Туку призначили заступником міністра з питань окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб.

  Попередній матеріал
  У боях під Алеппо загинули до 20 іранських "радників", які воювали на боці Асада
  Наступний матеріал
  У Києві 8-9 травня посилять заходи безпеки