У Києві 8-9 травня посилять заходи безпеки

  У столиці буде задіяно понад 2,2 тис. правоохоронців

  У столиці 8-9 травня поліція посилить заходи безпеки. У забезпеченні громадської безпеки і порядку в місті буде задіяно понад 2,2 тис. поліцейських. Про це повідомили у прес-службі Головного управління Національної поліції у місті Києві.

  "Загалом на забезпечення публічної безпеки і порядку в місті буде задіяно понад 2,2 тис. правоохоронців, у тому числі й військовослужбовців Національної гвардії України. Будуть залучені також експерти-вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками", – розповів начальник столичної поліції Андрій Крищенко.

  Так, відповідно до інформації Київської міської державної адміністрації, у столиці 8 та 9 травня заплановано 11 заходів. Окрім того, із 8 по 11 травня тривають поминальні дні. Заходи заплановано та території 29 кладовищ Києва та на 2 цвинтарях Київської області. На охорону правопорядку кладовищ буде задіяно майже 300 правоохоронців.

  Відзначено, що правоохоронці у взаємодії зі Службою безпеки України аналізують оперативну інформацію щодо підготовки правопорушень.

  "Зважаючи на ситуацію у державі, щоб запобігти провокаціям та терористичній загрозі, у місцях масового перебування громадян будуть встановлені фільтраційні кордони, а відтак перевірятимуться особисті речі осіб, які викликатимуть підозру. У зоні особливої уваги також будуть усі станції метрополітену та підземні переходи. Ми просимо з розумінням поставитися до посилених превентивних заходів, адже на кону – спокій і безпека всіх учасників заходів", – зазначив Крищенко.

  Нагадаємо, раніше у Києві на Трухановому острові рибалка витягнув із Дніпра сумку, у якій була граната та запал до неї.

  Попередній матеріал
  Керівника поліції Луганщини перевели на іншу посаду
  Наступний матеріал
  На Полтавщині пасажир ледь не підірвав таксі