Капітуляцією назвав В. Ющенко домовленості Януковича-Медведєва

  Безглуздям та капітуляцією назвав колишній Президент України Віктор Ющенко Харківські домовленості. Він закликав до опору ратифікації підписаної угоди.

  На думку лідера "Нашої України", підписаний Януковичем та Медведєвим документ становить найбільшу загрозу для українського сувернітету за останні 19 років. Ющенко критикує домовленості в газовій сфері бо каже, що 230 доларів це ціна, яку повинна мати Україна і без знижок. Ющенко згадав про відмову Конституційного суду у провадженні його запиту про законність базування іноземного війська на території України. Він звернув увагу на те, що Російське військо базується в Криму згідно з перехідними положенями, але текст Конституції прямо забороняє дислокацію іноземних збройних сил.

  Віктор Ющенко, колишній Президент України: "Перехідні положення виписувалися для того, щоб дати відповідь поточну прийнявши в 96-ому році Конституцію. Розуміючи, що на території України є військова іноземна база як дати в 96-ому році відповідь? Одним способом - перехідним моментом. Перехід від не-держави до держави. Від неукраїнської держави до української. Скажіть мені скільки ми маємо творити нову державу? Невже ми не маємо зараз суверенної держави? Сплутане грішне з праведним".

  Попередній матеріал
  Суркіс: Стадіони до Євро-2012 мають бути готові до червня 2011 року
  Наступний матеріал
  Ватикан прийняв відставку єпископа, який зізнався у педофілії
  Теги: