Вибори
Вибори Depositphotos

Кандидати помінялися місцями: політолог прокоментував свіжі рейтинги перед президентськими виборами

Читайте по-русски
Антонюк також вважає, що команда Зеленського не робить ставки саме на президенські вибори

В ефірі "5 каналу" політолог Олександр Антонюк прокоментував свіжі дані опитування, проведеного Соціологічною групою "Рейтинг" 9-15 березня.

Так, за даними дослідження, лідером президентського рейтингу залишається Володимир Зеленський, якого підтримують 24,9% тих, хто визначився та має намір голосувати. Другу позицію рейтингу посідає Юлія Тимошенко (18,8%), третю – Петро Порошенко (17,4%). При цьому 20,8% опитаних вважають, що наступним президентом буде Петро Порошенко. У перемогу Зеленського вірять 19,5%, а Юлії Тимошенко – 18,6% опитаних. Таким чином, за цим показником лідери перегонів майже вирівнялися. 

На запитання ведучого, що змінило розстановку сил, Антонюк сказав: "Мені все-таки здається, що їхня конкуренція в межах статистичної похибки, але якщо говорити про те, що справді могло дати такий результат для такого просідання в рейтингу, це очевидно – це скандал з "Укроборонпромом". Очевидно, що подібні повідомлення точно не додають балів і найімовірніше, та частина виборців, які коливалися, могла відійти від свого вибору".

При цьому політолог додав, що рейтинги не дають остаточного результату, а дають певну тенденційність і додав: "Списувати з позицій чинного Президента теж було би некоректно, тому що в запасі в нього дуже багато міцності на моє переконання, навіть з огляду на не такі високі рейтинги, як то було у 2014 році".

"В цілому все залежатиме від того, як буде розігруватися другий тур", – переконаний експерт.

Крім того, Антонюк вважає, що команда Зеленського не робить ставки саме на президентські вибори. Для чого ж тоді цей кандидат може брати участь саме у президентських виборах, дивіться думку політолога щодо цього у повному відео інтерв'ю:

Попередній матеріал
"Посипають" поля мінами: на Луганщині російські окупанти намагаються зірвати посівну
Наступний матеріал
І це у XXI столітті: майже 700 українських шкіл досі мають тільки вуличні туалети
Loading...