Кандидатури майбутніх міністрів в Раду внесе прем'єр за погодженням з коаліцією - Ковальчук

  Вносити на розгляд народних депутатів кандидатури майбутніх членів Кабміну буде прем'єр-міністр за погодженням з коаліцією.


  Як заявив 10 листопада журналістам лідер фракції УДАР і кандидат від Блоку Петра Порошенко Віталій Ковальчук, саме таку домолвенність було досягнуто під час переговорів щодо підготовки тексту коаліційної угоди.

  "У нас конкретно було визначено таке, що прем'єр-міністр України на підставі консультацій з коаліцією формує уряд. З приводу цього ми визначилися. І тут не має значення, чи є підписи тієї чи іншої сторони в протоколі. Ми на підставі цих домовленостей і здійснюємо зараз переговори", – сказав він.

  В свою чергу кандидат від партії "Самопоміч" Оксана Сироїд зазначила, що відповідні протоколи засідань робочої групи щодо коаліційної угоди направлені всім членам переговорів, проте у зв'язку з високим темпом роботи не всі встигають їх підписувати.

  Разом з тим кандидат від "Народного фронту" В'ячеслав Кириленко заявив, що поки протокол, в якому фіксується принцип формування Кабміну прем'єром за погодженням з коаліцією, підписаний лише його партією та "Самопоміччю".

  "Завтра ми повинні підписати його повністю, щоб там було п'ять підписів, оскільки там засадничі речі", – сказав він.

  Кириленко також зазначив, що одним із принципів формування Кабміну має бути участь в його роботі представників усіх членів коаліції.
  Попередній матеріал
  Засновник корпорації SpaceX і Tesla Motors планує запуск 700 супутників для роздачі Інтернету по всьому світу
  Наступний матеріал
  Продана допитують стосовно південноафриканського вугілля вже три години