Кандидатів у Президенти закликали не спекулювати на тему Євро-2012

  Учасники президентських перегонів повинні накласти табу на будь-які невиважені висловлювання щодо підготовки України до Євро-2012. До цього політиків закликали під час спеціальної наради у Харкові мери міст-господарів футбольного чемпіонату. Місцеві оргкомітети попереджають: загроза позбавлення двох міст права приймати фінальний турнір досі цілком реальна.

  "4+4" або "4+2"? Друга з цих математичних формул означає, що Польща матиме більше міст-господарів Євро, ніж Україна. Імовірність нерівного розподілу існуватиме до грудневого Виконкому УЄФА, наголошують вітчизняні футбольні керманичі. Якраз буде в розпалі кампанія з виборів Президента. Мери чотирьох обраних від України міст зібралися у Харкові, щоб наголосити: нині будь-яку необережну заяву політиків на тему футбольної першості в УЄФА сприймуть надзвичайно болісно.

  Андрій Садовий, міський голова Львова: "У Древній Греції був принцип: на час проведення Олімпіади припинялися усі баталії. Я би хотів, щоб цей принцип зберігався і сьогодні. Тому що ми, починаючи з вересня, входимо в дуже непросту політичну турбуленцію. І всі політики держави Україна, всі лідери повинні підписати спільну заяву: Євро – це святе".

  Від політиків - менше слів, від Уряду – більше грошей. Харківський аеровокзал майбутнього поки що лише у вигляді макету. Пасажирський термінал зводять за кошт приватного інвестора, у графік вкладаються. А от гроші на ремонт злітної смуги з держбюджету чекають від початку року. У Донецьку та Львові з аеропортами також не все гаразд, свідчать міські голови. Віце-прем`єр Іван Васюник гарантує: обіцяні фінанси надійдуть.

  Іван Васюник, віце-прем`єр-міністр: "До 31 липня Україна повинна підтвердити фінансові гарантії і реалістичність виконання всіх програм підготовки аеропортів у чотирьох містах. Ми сьогодні утвердилися після обговорення, що всі чотири міста готові надати такі пакети документи, які підтверджують, що є реальні плани".

  У серпні мери зберуться знову для написання наступної контрольної роботи для УЄФА. Тема – готелі. А згодом Київ, Харків, Львів та Донецьк звітуватимуть про готовність стадіонів. Іспит – наприкінці осені. Оцінка "чотири" - за остаточною кількістю міст-господарів Євро-2012 - цілком задовольнить, жартують міські голови.

  Микола Піддубний, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.54Мб)

  Попередній матеріал
  На Батьківщину повернулася українка, яку засудили до страти в Таїланді
  Наступний матеріал
  Історія про незрячу художницю (репортаж)
  Теги:
  Loading...