5.ua

Кандидата у депутати від «Свободи» хочуть допитати у міліції (оновлено) [відео]

  Кандидату в народні депутати від «Свободи» Юрію Левченку міліціонери вручили повістку із викликом на допит. Усе – через участь в акції проти незаконної забудови у Києві.

  Соратники Левченка пов’язують допит із його участю у перевиборах на проблемному 223-му окрузі. У столичній міліції пообіцяли 5-му каналу прокоментувати ситуацію згодом.

  Нагадаємо, минулої п’ятниці у Києві, на вулиці Жилянській, відбулася акція протесту. Місцеві мешканці та свободівці виступили проти забудови та демонтували паркан навколо будмайданчика.

  Юрій Левченко, кандидат у народні депутати, ВО "Свобода": «Ми ж кілька днів тому демонтували незаконний паркан на незаконній забудові в центрі Києва, якраз у Шевченківському районі, на вулиці Жилянській, 120-Б. Пройшло кілька днів, і вже відкрито кримінальне провадження, і вже вони до мене приходять – двоє міліціонерів вручають повістку на допит з цього приводу. Де-факто, це заважає мені займатися виборчою діяльністю. Замість того, щоб я спілкувався з виборцями – я зараз години маю витрачати на спілкування з слідчими».

  Наталія Калиновська, прес-секретар Шевченківського управління міліції м. Києва: «Одного з представників Всеукраїнської організації «Свобода» викликали на допит в якості свідка в рамках розслідування кримінального провадження, розпочатого слідчим відділом за фактом умисного знищення майна по вулиці Жилянській, 120-Б. Це жодним чином не пов’язано із тим, що даний громадянин буде балотуватися на виборах».

  Попередній матеріал
  Козаки Дніпропетровщини – проти передачі січових ікон московським попам [відео]
  Наступний матеріал
  Одіозний голова Росспоживнагляду не збирається йти у відставку