Калєтніку та Олійнику заочно оголошено про підозру через "диктаторські закони"

  Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління ГПУ проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою колишніх народних депутатів України Ігоря Калєтніка та Володимира Олійника у здійсненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 364 (зловживання владою або службовим становищем), ч. 2 ст. 27, ч. 2 ст. 366 (службове підроблення) КК України.


  Про це повідомив генпрокурор України Віталій Ярема, передає управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

  За його словами, досудовим розслідуванням встановлено, що колишній перший заступник голови Верховної Ради України, головуючи 16 січня 2014 року під час ранкового пленарного засідання третьої сесії Верховної Ради України VII скликання, вступивши у злочинну змову з головою лічильної комісії Верховної Ради України, організували та провели з порушеннями чинного законодавства незаконне голосування щодо включення до порядку денного сесії, а також прийняття дев'яти законопроектів, які стосувалися конституційних прав і свобод людини і громадянина.

  "У вказаному кримінальному провадженні зазначеним колишнім народним депутатам заочно повідомлено про підозру", - розповіли в ГПУ.

  Ярема зазначив, що на цей час готуються клопотання про обрання їм запобіжних заходів.
  Попередній матеріал
  Чехія подарувала Україні апарат штучного дихання для порятунку поранених бійців АТО
  Наступний матеріал
  Житомирські активісти "привітали" прокуратуру палаючою шиною