Чехія подарувала Україні апарат штучного дихання для порятунку поранених бійців АТО

  Чехія подарувала апарат штучного дихання вартістю майже 20 тисяч євро. Подарунок приймали дніпропетровські реаніматологи.


  Кошти виділив уряд Чеської республіки з держбюджету. Медобладнання вже працює у лікарні імені Мечникова. Ця клініка – форпост допомоги пораненим бійцям. Медики самі попросили мобільний апарат штучної вентиляції легенів, оскільки за час війни близько 600 бійців потребували цього приладу. Лікарі розповідають: тепер допомагати стало значно легше, а значить шансів на порятунок життя стало більше.

  "Только за сегодняшнюю ночь в больницу Мечникова поступило четверо очень тяжело раненных. Они находятся в состоянии комы. Именно таким бойцам нужны аппараты искусственной вентиляции легких" – каже головлікар Сергій Риженко.

  Чеський дипломат Павел Бучек у свою чергу запевнив: "Ми хотіли би допомогти в гуманітарній площині. Це одна з речей, яку має робити кожна держава, яка небайдужа до того, як люди живуть навколо. А ми знаходимося в Європі і солідарність – це одна з речей, на якій побудована Європа".

  Попередній матеріал
  19-й батальйон тероборони прибув на відпочинок до Миколаєва
  Наступний матеріал
  Калєтніку та Олійнику заочно оголошено про підозру через "диктаторські закони"