Кабмін звільнив з посади заступницю голови ДМС Пімахову: що відомо

  Пімахову звільнили за власним бажанням

  Кабінет Міністрів України звільнив скандальну чиновницю Діну Пімахову з посади першого заступника голови Державної міграційної служби. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на слова віце-прем’єр-міністра Павла Розенка. 

  Перший заступник голови Державної міграційної служби України Діна Пімахова подала заяву про звільнення. Відповідна інформація оприлюднена на сайті відомства.

  У відомстві уточнили, що заяву подано відповідно до статті 86 Закону України "Про державну службу". Відповідно до законодавства України, рішення про звільнення першого заступника голови ДМС ухвалює Кабінет Міністрів України.

  Нагадаємо, 9 листопада 2017 року під час спроби передання хабара $15 тисяч першому заступнику голови Державної міграційної служби Діні Пімаховій працівники СБУ затримала агента Національного антикорупційного бюро України (НАБУ). Пімахова, як законослухняна громадянка, звернулася із заявою у правоохоронні органи про те, що їй намагаються передати хабар. Спецслужба провела комплекс "оперативно-розшукових заходів щодо документування злочинної групи" і затримала агента НАБУ під час спроби передання першої частини хабара. 30 листопада Пімахова провела брифінг у зв'язку з інцидентом.

  Попередній матеріал
  Питання "євроблях": Україні потрібен новий закон про розмитнення – Ярошевич
  Наступний матеріал
  У МОЗ пообіцяли зробити пологи безплатними

  Кабмін розірвав програму економічного співробітництва з РФ: що зміниться

  "Неприємна атмосфера": Гройсман доручив Кабміну проаналізувати проведені обшуки на підприємствах

  Квартиру в обмін на сприяння: Супрун заявила, що їй пропонували хабар