Україна та Китай домовились про спрощення візового режиму

  Україна тривалий час не переглядала візовий режим для громадян Китаю

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підтримує ініціативу Міністерства закордонних справ України щодо лібералізації візового режиму для громадян Китаю, що дозволить збільшити туристичний потік в Україну з цієї країни. Про це повідомили у прес-службі Мінекономрозвитку в Facebook.

  "Показова статистика: щорічне зростання виїзного туризму у світі становить близько 4%. Для порівняння, цей показник у КНР становить 25%. Дуже впевнено зростають і витрати громадян Китаю на туризм. Якщо 2005 року це було 22 мільярди доларів США, то цього року цифра збільшилася більш ніж у 10 разів і сягнула 292 мільярда доларів. Тому не дивно, що лібералізація візового режиму з Китаєм стала світовим трендом", – йдеться в повідомленні.

  У МЕРТ наголосили, що Україна тривалий час не переглядала візовий режим для громадян Китаю, у зв'язку з чим лише 10 тисяч китайських туристів відвідали країну минулого року.

  Повідомляється, що постанова уряду про візову лібералізацію знаходиться на фінальному етапі узгодження, а після її прийняття громадяни Китаю зможуть отримувати візи безпосередньо в аеропорту "Бориспіль" вже з 1 червня, а після експериментального періоду – в аеропортах Одеси та Львова.

  Нагадаємо, Китай запровадив 144-годинний безвізовий режим для 51 країни світу, в тому числі й України. Таким чином, громадяни України можуть перебувати на території Шанхаю, провінцій Цзянсу і Чжецзян, розташованих в дельті річки Янцзи, протягом 144 годин без необхідності оформляти китайську візу.

  Безвізовий режим актуальний для транзитних пасажирів, які здійснюють поїздку в третю країну або регіон транзитом через територію зазначених районів.

  Попередній матеріал
  НАТО розмістив у Румунії систему протиракетної оборони
  Наступний матеріал
  Луценко: Готовий йти на посаду генпрокурора для реалізації гасла "закон один для всіх"

  На окупованій Луганщині загинуло дев'ятеро гірників, ще семеро під землею - звіт ОБСЄ

  У Лондоні відбулася церемонія інавгурації нового мера мусульманина Садіка Хана

  Американські танки вирушили з грузинського порту Поті на базу Вазіані

  У мережі з'явилося відео із салону літака, який потрапив у зону сильної турбулентності