5.ua

Кабмін готує загальнонаціональне опитування на 25 травня

  Кабінет Міністрів розглянув питання про загальнонаціональне опитування, яке мало би відбутися 25 травня 2014 року, та подав  відповідний законопроект до Парламенту. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на засіданні Уряду 30 квітня.


  Яценюк наголосив, що загальнонаціональне опитування  стосуватиметься питань, "які турбують сьогодні Україну": "Це питання єдності, територіальної цілісності держави і децентралізації влади".

  Глава Уряду звернувся до Віце-прем'єр-міністра Володимира Гройсмана організувати "в кожній області й в кожному місті та районі обговорення загальної концепції внесення змін до Конституції, децентралізації влади, збалансування її і наділення додатковими повноваженнями регіонів".

  "На це є запит суспільства. І ми дамо відповідь на цей запит", - додав Прем’єр-міністр.

  Він окремо зазначив, що в рамках децентралізації влади Уряд України "готовий до додаткових гарантій на відповідній території російськомовному населенню і мовам інших національних меншин".

  Арсеній Яценюк також повідомив, що на сьогоднішньому засіданні Уряду буде розглянуте питання відзначення 9 Травня: "Прошу, щоб кожна область, кожен район відзначали цю подію, відповідно до нашого розпорядження".
  Попередній матеріал
  Генерал СБУ не заперечує проти знешкодження громадянами проросійських бойовиків
  Наступний матеріал
  У Києві розпочала роботу інтерактивна мапа благодійності
  Теги:
  Loading...