Вибори, ЦВК, протоколи
Вибори, ЦВК, протоколи 5 канал

Із поміткою "уточнений": ЦВК наблизилася до встановлення остаточних результатів першого туру (оновлено)

  Читайте по-русски
  Після оприлюднення остаточних результатів першого туру виборів розпочнеться старт зміни реєстрації для голосування у другому турі перегонів

  18 уточнених протоколів від окружних виборчих комісій прийняли сьогодні у Центрвибочкомі. Залишилося опрацювати ще два паперові документи. Про це "5 каналу" повідомили в ЦВК.

  Нині у засіданні перерва. Поновити його планують о 15:30. Тоді і розглянуть два останні уточнені протоколи. Після цього Центральна виборча комісія зможе оголосити результати першого туру виборів на посаду Президента України.

  Нагадаємо, напередодні ЦВК відправила на доопрацювання 13 паперових документів. Причина – у них переплутані рядки, неправильні підписи та граматичні помилки. Після оприлюднення результатів, розпочнеться старт зміни реєстрації для голосування у другому турі перегонів.

  Як повідомляв 5.UA, Центральна виборча комісія обробила 100%  електронних протоколів дільничних виборчих комісій про підсумки голосування на виборах Президента. Результати оброблення протоколів, розміщені на сайті ЦВК, такі: Зеленський –30,24%; Порошенко – 15,95%; Тимошенко – 13,40%; Бойко – 11,67%; Анатолій Гриценко – 6,91%; Ігор Смешко – 6,04%; Олег Ляшко – 5,48%; Олександр Вілкул – 4,15%; Руслан Кошулинський – 1,62%. 

  Попередній матеріал
  На Донбасі не працюють КПВВ "Гнутове" і "Мар'їнка": у ДПСУ розповіли чому так
  Наступний матеріал
  В Україні поступово завершується опалювальний сезон: де тепло вже вимкнули