Пенсійне посвідчення
Пенсійне посвідчення zn.ua

"Історичне рішення": Як Порошенко і Гройсман прокоментували ухвалення пенсійної реформи – відео

  Гройсман наголосив, що його головна амбіція – щоб люди по-справжньому жили краще

  Президент України Петро Порошенко і прем'єр-міністр Володими Гройсман прокоментували ухвалення пенсійної реформи.

  Президент написав у Facebook: "Вітаю співвітчизників із прийняттям довгоочікуваної пенсійної реформи. Вже зараз вона дає можливість підвищити пенсії для понад 9 млн українців. Дякую всім за роботу на благо України!"

  Своєю чергою Гройсман у Twitter назвав ухвалення пенсійної реформи "історичним рішенням" і сказав у зверненні до українців: "Щойно український парламент прийняв надзвичайно важливе рішення, яке роками очікували мільйони українців. Я розумію, наскільки важливо ухвалити нову пенсійну систему, яка була би справедливою і яка дала б можливість підвищити пенсії українським пенсіонерам. Я особисто розумію, наскільки важко нині живеться українцям. І кожен такий крок, який збільшує їхні доходи, є надзвичайно важливим. Для мене це було справою честі і я обіцяв, що ми це зробимо. І врешті ми це зробили, ми прийняли цей важливий закон".

  Прем'єр також подякував Президенту, нардепам, а також експертам, які "весь цей час підтримувало нашу ініціативу".

  Він наголосив: "Дуже важливо, щоб ми ще у жовтні зробили підвищення пенсій. І тому зараз всі служби, які причетні до нарахування пенсій, розпочали свою роботу. І ми введемо його в дію, для того, щоб людям ставало жити легше. Але це тільки початок. Ми починаємо системні кроки до збільшення доходів українських громадян. Ми реформували  систему оплати праці, ми зробили нову систему пенсій, ми далі будемо приймати важливі економічні закони, через реалізацію яких ми будемо створювати робочі місця, будемо збільшувати доходи українських громадян. Ми все будемо робити для того, щоб життя українців змінювалося… Я дуже хочу, щоб люди насправді жили краще". 

  Попередній матеріал
  Віктор Назаров оскаржує свій вирок: суд погодився переглянути експертизи у справі збитого Іл-76
  Наступний матеріал
  Суд визначився із термінами допиту потерпілих у справі розстрілів на Майдані
  Loading...

  "Гідний вибір": у Польщі офіційно знизили пенсійний вік

  Кабмін вирішив підвищити розмір осучаснення мінімальної пенсії