Акція Нацкорупусу в Києві
Акція Нацкорупусу в Києві 5 канал

Іграшкові свинки, тисячі людей: Нацкорпус влаштував масштабну акцію в середмісті столиці

Читайте по-русски
Учасники протесту вимагають покарати причетних до розкрадань в "Укроборонпромі"

У суботу, 16 березня, у центрі Києва зібралася кількатисячна акція протесту "Національного корпусу" та Національних дружин. Спочатку мітингарі були на Майдані Незалежності, потому - рушили під Адміністрацію Президента.

Учасники протесту вимагають покарати причетних до розкрадань в "Укроборонпромі" і додають: це вже друга, але далеко не остання масштабна акція Нацкорпусу, передає кореспондент "5 каналу" з місця подій.

Участь в акції сьогодні взяли кілька тисяч людей. Поліція нарахувала близько 2 тис. мітингарів. У Нацкорпусі натомість кажуть, що чекали 10 тис. учасників станом на 12:00. Активісти наголошують: їхній протест – реакція на розслідування журналістів "Наші гроші" про корупцію в оборонній сфері.

"Ми вимагаємо покарання Гладковських-Свинарчуків, і водночас вимагаємо, щоб були оприлюднені імена і справи тих, хто сьогодні пов'язаний з корупційними схемами в "Укроборонпромі". Ми так само вимагаємо, щоб заарештували рахунки та майно фігурантів журналістського розслідування Дениса Бігуса; щоб вони не могли ані втекти, ані якимось чином ліквідувати свої грошові статки", – каже речник партії "Національний корпус" Олександр Алфьоров.

Акція Нацкорупусу в Києві
Акція Нацкорупусу в Києві5 канал

Сама акція пройшла мирно. Порушень громадського порядку зафіксовано не було. На знак протесту середмістя столиці представники Нацкорпусу закидали іграшковими свинками – як натяк на кількох фігурантів справи про розкрадання.

Більше про ситуацію в центрі столиці дивіться у включенні: 

Додамо, що на вулиці столиці сьогодні вивели 3 тис. правоохоронців для дотримання порядку під час масових акцій. До контролю ситуації залучили як поліцію, так і нацгвардійців, а також поліцейських діалогу, кінологів та вибухотехніків.

Попередній матеріал
"Броньований кулак": як воїни-танкісти відточують майстерність в ООС – відео
Наступний матеріал
Порошенко прокоментував звільнення голови Полтавської ОДА