energymagazine.com.ua

Гройсман заявив про необхідність ухвалити закон про місцевий референдум

  Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає нинішні ціни на електроенергію для промисловості неконкурентоспроможними

  Прем'єр-міністр Володимир Гройсман вважає потрібним закон про місцевий референдум. Про це він заявив на зустрічі з регіональними журналістами, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Необхідно ухвалити закон про місцевий референдум", – сказав він під час зустрічі з представниками регіональних ЗМІ в понеділок у Києві.

  Прем'єр зазначив, що місцева влада має бути готова за збільшення своїх повноважень у рамках децентралізації брати на себе більшу відповідальність.

  Крім того, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман вважає нинішні ціни на електроенергію для промисловості неконкурентоспроможними.

  "Ціни, які на сьогодні сплачує промисловість, - неконкурентоспроможні. Електроенергія в собівартості різної продукції має високу питому вартість, тому сьогодні необхідно знаходити рішення, щоб оптимізувати ціни на електроенергію. Я вважаю, що це питання, яке ми маємо вирішити з початку нового року", - сказав він.

  Як повідомлялося, Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг планує скасувати перехресне субсидування в електроенергетиці (коли промислові споживачі дотують побутових) навесні 2017 року.

  Попередній матеріал
  Експерт про дії РФ в Сирії: Ймовірно, Захід перейде до "зрозумілої" Кремлю політики
  Наступний матеріал
  Українські підприємці розробляють для ДПСУ інноваційний тримаран та безпілотний катер "Тінь"

  У Львові з обмінника вкрали сейф з мільйоном гривень

  Гройсман запевнив, що скасування держрегулювання цін на продукти не призведе до їх зростання

  На ремонт доріг у 2017 році виділять до 40 млрд грн - Гройсман

  Масштабна дорожня інспекція: Гройсман розповів про успіхи програми та плани фінансування на 2017 рік