Володимир Гройсман

Гройсман розповів, що необхідно зробити для появи "кремнієвої долини" в Україні

  Глава уряду переконаний, що зараз зміцнюється фундамент, на який опиратиметься подальший інтелектуальний, технологічний, економічний поступ нашої держави та суспільства

  Врегулювання питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною передумовою подальшого розвитку економіки. Це в уряді розуміють, наголосив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман у своєму зверненні з нагоди Міжнародного дня інтелектуальної власності, оприлюдненому прес-службою уряду.

  "Сьогодні світ стоїть на порозі великих змін і викликів, що ставлять нові завдання перед урядами держав і суспільствами. Одним із таких викликів є здатність країн до трансформації в напрямі високого технологізму, креативної економіки, захисту інформації та інтелектуальних прав. Механізм захисту інтелектуальної власності є однією з найважливіших передумов технологічного розвитку сучасного суспільства, його переходу в інформаційну епоху, появи потужних інноваційних компаній нового типу", – зазначив глава уряду.

  Зі слів Гройсмана, в Україні надзвичайно розвинуте ІТ-середовище, однак питання інтелектуальної власності залишається відкритим і порушення у цій сфері, на жаль, досі трапляються дуже часто.

  "Водночас в уряді розуміють, що питання авторських прав і патентів, будь-яких інших видів інтелектуальної власності є необхідною передумовою подальшого розвитку економіки. Для появи власної кремнієвої долини ми мусимо здійснити важливі законодавчі перетворення: створити в країні атмосферу беззаперечного панування закону у сфері захисту інтелектуальної власності. Боротьба з порушенням авторських прав є одним із міжнародних зобов'язань України, тому ми приділяємо цьому питанню значну увагу", - запевнив він.

  Прем'єр відзначив, що розвиток інноваційних технологій є одним з пріоритетів роботи уряду. Останнім часом у країні створюється чимдалі більше умов для появи індустріальних парків, заснування перспективних стартапів, впровадження нових ІТ-проектів.

  Він упевнений, що повага до інтелектуальної власності є одним з елементів подальшого інноваційного розвитку України та становлення нового формату економічної та інтелектуальної культури країни. "Тому ми продовжимо роботу у цьому напрямі і зробимо все необхідне для належного розвитку та захисту вітчизняних креативних індустрій і будь-якого виду інтелектуальної діяльності", - додав глава уряду.

  Гройсман переконаний, що зараз зміцнюється фундамент, на який опиратиметься подальший інтелектуальний, технологічний, економічний поступ нашої держави та суспільства.

  Як повідомляв 5.UA, уряд готовий розірвати програму економічного співробітництва з РФ.

  Попередній матеріал
  Моральний авторитет нації: пішов з життя відомий український актор
  Наступний матеріал
  Резонансне вбивство бізнесмена розкрито: прокурор повідомив про підозру у скоєнні злочину

  "Це зовсім інше, ніж побачити у ТБ": прем'єр Литви поділився враженням від Авдіївки

  "Псують дорогу": Гройсман закликає штрафувати за перевантажені автівки

  Гриневич прокоментувала умови вступу до 1-го класу: ще погоджуватимуть із Мін'юстом

  Гройсман спрогнозував, наскільки зросте цьогоріч українська IT-галузь

  Необхідні позачергові парламентські вибори: уряд Вірменії відправлено у відставку

  Навряд чи Сарґсян сам вирішив піти у відставку – журналіст