5.ua

Гройсман пропонує після голосування щодо децентралізації запросити міжнародних юристів

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман пропонує після голосування в першому читанні законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації запросити найкращих міжнародних юристів, висновки яких допоможуть знайти 300 голосів у парламенті.

Про це Володимир Гройсман заявив в програмі "Твоя влада" на "5 каналі".

"31 серпня ми будемо голосувати Конституцію, треба 226 голосів, далі ми будемо консультуватись, коли виносити на остаточне голосування у 300 голосів. Давайте запросимо найкращих міжнародних фахівців у галузі права, нобелевських лауреатів, давайте запросимо тих, хто має незаангажовану чисту репутацію, хто може дати свої погляди на це", - заявив Гройсман.

Крім того, голова Верховної Ради повідомив, що позачергове засідання парламенту відбудеться 31 серпня. За його словами, на анонсованому засіданні розглянуть законопроект із децентралізації.

Нагадаємо, висновок Конституційного суду України про відповідність законопроекту про внесення змін до Конституції в частині децентралізації влади відповідним вимогам статей 157 і 158 Основного закону надійшов до Верховної Ради 3 серпня.

Попередній матеріал
У столиці відбувся благодійний аукціон картин, які намалювали військові
Наступний матеріал
У зоні АТО зведена мобільна група заблокувала контрабанду харчів на 100 тис. грн
Теги:
Loading...