Урядовий портал

Гройсман прокоментував масову акцію під Радою

Чільника уряду непокоїть, що серед протестувальників, за його словами, є й ті, хто намагаються розхитати ситуацію у країні

Серед мітингарів під Верховною Радою є ті, хто справді прагне змін у країні та готовий працювати над цим. Але серед них є й ті, хто просто бореться за владу. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман у виступі перед засіданням Кабінету міністрів. Такі люди, на думку чільника уряду, просто намагаються розхитати ситуацію у країні.

"Вони намагаються під хорошими й гарними гаслами прикрити свою жагу до влади і боротьбу за владу. А з іншого боку, що є найгірше, вони намагаються цими гаслами дестабілізувати ситуацію в Україні і ослабляти Україну в такий надзвичайно важкий для нас час", – зазначив чільник Кабміну.

Нагадаємо, 17 жовтня 2017 року лідери кількох політичних партій та громадських організацій розпочали мітинг у центрі Києва на підтримку проведення в Україні політичної реформи. Серед основних вимог мітингувальників – зняти депутатську недоторканність, запровадити нове виборче законодавство та створити антикорупційний суд. У другій половині дня між мітингувальниками під радою та поліцією сталася бійка. А надвечір під парламентом спалахнули справжні масові сутички.

Дивіться також фотогалерею:

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міністерства оборони з питань АТО Андрія Лисенка – трансляцію завершено
Наступний матеріал
Гройсман розповів, чи є підстави для підвищення комуналки
Loading...