Грібаускайте ru.slovoidilo.ua

Грібаускайте: Ніхто не зупинить Україну на шляху до Європи

Президент Литви висловила підтримку Україні на шляху до Європи

Президент Литви Даля Грібаускайте виступила на підтримку України після негативних для Києва результатів референдуму в Нідерландах щодо асоціації України та Європейського Союзу.

Свою підтримку вона висловила 7 квітня на своїй сторінці у Twitter.

"На Майдані Україна зробила європейський вибір. Ніхто не може зупинити вас. Слава Україні!" - написала Даля Грібаускайте.

"Сьогодні ми вже бачимо результати нідерландського референдуму. Нам всім хотілося б, щоб вони були інші. Тим не менше, зараз не час втрачати надію або ставити під питання європейський вибір України. Ніхто не може стати на заваді інтеграції України до Європи, бо Україна завжди була Європою і нею й залишатиметься. Остаточний процес може зайняти більше часу, ніж очікувалося, але результат його очевидний, його вирішили ще на Майдані. Немає сумнівів - майбутнє України в руках кожного українця", - наголосила литовський президент.

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко назвав референдум у Нідерландах щодо Угоди про асоціацію України з ЄС атакою на єдність Європи. Він наголосив, що голосування має консультативний характер.

Як повідомлялося, за даними екзит-полів, 64% нідерландців проголосували проти асоціації між Україною та Європейським Союзом, 36% висловились за. Явка склала близько 32%.

Попередній матеріал
США мають намір розширити список санкцій проти РФ через "панамські документи"
Наступний матеріал
В Ісландії готуються до позачергових парламентських виборів
Loading...

Порошенко назвав референдум у Нідерландах атакою на єдність Європи

Прем’єр Нідерландів готовий переглянути ратифікацію угоди про Асоціацію між Україною та ЄС після референдуму - Reuters

З’явилися перші офіційні результати підрахунку голосів на референдумі в Нідерландах

Кулеба озвучив наслідки негативного результату голосування на референдумі в Нідерландах