Ніккі Гейлі
Ніккі Гейлі http://novynarnia.com

"Гостра заява": США готові знищити КНДР за "нерозважливу поведінку"

  Постпред США в ООН розповіла про готовність "передати питання генералу Меттісу" – очільнику Пентагону

  Якщо Сполученим Штатам доведеться захищати свою територію або союзників, Північну Корею буде знищено. Про це заявила постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі в інтерв'ю телеканалу CNN, передає УНІАН.

  "Якщо Північна Корея продовжить вести себе нерозважливо, якщо Сполученим Штатам доведеться захищати себе або своїх союзників, то Північна Корея буде знищена", – наголосила американський дипломат.

  Водночас, Гейлі зазначила, що Сполучені Штати вживають усіх можливих дипломатичних заходів, аби звернути увагу керівництва КНДР на ситуацію та врегулювати конфлікт. "Якщо це не спрацює, за справу візьметься генерал Меттіс (міністр оборони США)", – зазначила постпред США в ООН.

  Вона також додала, що нині можливості впливу на Північну Корею у рамках ООН майже вичерпані. "Ми, за великим рахунком, вичерпали всі можливості, які у нас є в Раді Безпеки", – прокоментувала Гейлі.

  За словами постпреда США в ООН, вона "з радістю передасть питання генералу Меттісу", оскільки в нього є "багато військових варіантів вирішення проблеми".

  Як відомо, Північна Корея неодноразово проводила запуски ракет, що викликають стурбованість міжнародної спільноти, зокрема і США. Після останнього запуску 15 вересня радник президента США з питань національної безпеки Герберт Макмастер наголосив: офіційний Вашингтон швидко втрачає терпіння через ракетну та ядерну програми КНДР. 

  Нагадаємо також, що в серпні Пхеньян вже запускав балістичну ракету, яка пролетіла над японським островом Хоккайдо. Вона подолала 2,7 тис. км, розпалася на три частини і впала в море. Рада Безпеки ООН зібралася на екстрене засідання, засудила дії Північної Кореї і назвала запуски ракет "загрозою всім країнам".

  Попередній матеріал
  ООН виділила Кубі $5,7 млн, щоб оговтатися від насліків урагану "Ірма"
  Наступний матеріал
  Який крок можуть розцінити як повагу США до "червоної лінії", проведеної Кремлем – експерт
  Теги:

  Трамп: "Розмови з КНДР не спрацюють – вони розуміють тільки одну річ"

  Японія планує збивати ракети КНДР лазерами - ЗМІ

  Експерт розповів про розвиток ракетної галузі в КНДР