kaluga24.tv

Голова розвідки ФРН про абміції Кремля: Не варто плекати надії щодо Криму

Росія прагне повернути собі роль лідера на європейському континенті, переконаний Бруно Каль

Глава Федеральної розвідувальної служби Німеччини(BND) Бруно Каль запевняє, що нині немає підстав вважати, що відносини Заходу з Росією покращаться – за президентства Володимира Путіна. Про це Бруно Каль заявив під час виступу у Фонді імені Ганса Зайделя в Мюнхені, передає DW.

Як зазначив очільник BND, труднощі не зникнуть, "силові амбіції Росії зростатимуть", відтак "не варто більше плекати надії щодо питання Криму".

Також повідомляється, що після проведення великомасштабних спільних російсько-білоруських військових маневрів Федеральна розвідка Німеччини констатувала "вражаючу" модернізацію озброєння, а також вміння керувати військами. Це, за словами Каля, "вселяє занепокоєння".

На думку голови BND, Росія прагне повернути собі роль лідера на європейському континенті. Метою Москви є зокрема, "послабити Євросоюз і відштовхнути США, а особливо – вбити між ними клин".

"Замість партнера у сфері європейської безпеки ми маємо в Росії, скоріше, потенційну загрозу", – зазначив глава німецької спецслужби.

Він також додав, що у разі повернення Росії як гравця на світовій політичній арені, це буде "незручний сусід". Особливо актуальним це стає, зважаючи на розміщення ракет малої дальності неподалік Калінінграду. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Військова техніка РФ прибуває до Білорусі - фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Учені із 184 країн світу опублікували "попередження людству"
Наступний матеріал
В ОРДО надихнулись "совком": штампують агітаційні листівки у дусі СРСР
Loading...