Голова делегації Європарламенту розповів, чого бракує Україні для остаточного рішення про безвіз

Андрей Пленкович заявив, що буде лобіювати процес лібералізації візового режиму для України у Європарламенті

Україна виконує всі рекомендації Європейського Союзу для впровадження безвізового режиму, однак народні депутати ще мають ухвалити низку рекомендованих змін до вітчизняного законодавства. Про це заявив голова делегації Європейського парламенту, співголова комітету асоціації Україна-ЄС Андрей Пленкович, передає "5 канал".

Як зазначається, під час зустрічі з Прем'єр-міністром України Володимиром Гройсманом, він запевнив, що лобіюватиме процес лібералізації візового режиму для України у Європарламенті.

"Лібералізація візового режиму, як ми знаємо, дуже важлива для українських громадян. 26 вересня відбудеться засідання комітету з громадянських прав, де заслухають доповідь пані Габріел, і вона буде позитивною. Ми підтримуватимемо якомога швидше винесення цього питання на засідання парламенту у Страсбурзі. Для остаточного рішення нам потрібен консенсус трьох сторін: парламенту, ради і комісії", - зазначив Пленкович.

Крім того, щоб оцінити дії Києва у боротьбі з корупцією, делегація європейських депутатів також зустрілася з представниками НАБУ, спеціалізованої антикорупційної прокуратури та агенції з запобігання корупції. За їхніми словами, Україна вже багато зробила на шляху до лібералізації візового режиму, але зупинятися на досягнутому поки зарано.

Також євродепутати вкотре запевнили, що не визнають так звані вибори до Державної думи Росії, які країна-окупант провела, зокрема, й на території окупованого Криму.

Як повідомляв 5.ua, 14 вересня 2016 року єврокомісар Ган повідомив, що питання безвізового режиму для українців на етапі остаточного вирішення.  

Зазначимо, що більшість в ЄП хоче повного й безумовного безвізового режиму для України.

Попередній матеріал
Спільна заява голів п'яти МЗС: слідчі анонсували публікацію попереднього звіту розслідування щодо катастрофи MH17
Наступний матеріал
Російські військові на Донбасі масово подають рапорти на звільнення – ГУР

Більшість в ЄП хоче повного й безумовного безвізового режиму для України – євродепутат

Зеркаль: Питання надання Україні безвізового режиму 11 жовтня розгляне Рада ЄС з питань юстиції

"Історичне рішення" ЄС: Парубій розповів, коли євродепутати розглянуть безвіз для України

Вишеградська група боротиметься за безвіз для українців – Орбан