Прапори України та США
Прапори України та США sq.com.ua

Глава АП обговорив з делегацією Атлантичної ради США російську агресію проти України

  Глава Адміністрації Президента України Ігор Райнін провів зустріч з американською делегацією на чолі з директором Євразійського центру Атлантичної ради Джоном Хербстом

  До складу делегації також увійшов член Ради директорів Атлантичної ради Стів Нікандрос, який представляє американську енергетичну компанію Frontera Resources.

  Глава Адміністрації висловив вдячність американській стороні за послідовну підтримку України, важливу експертну допомогу та сприяння Атлантичної ради у консолідації міжнародних зусиль із протидії російській агресії проти нашої держави. Окремо було відзначено важливість подальшого розвитку ефективних контактів з новою адміністрацією США.

  Ігор Райнін поінформував представників Атлантичної ради про ситуацію на Донбасі, яка продовжує загострюватися через провокаційні дії Росії та контрольованих нею бойовиків. Він підкреслив, що Україна залишається твердою щодо необхідності посилення санкцій проти країни-агресора. Американська сторона підтримала необхідність збереження санкцій щодо Росії до повного виконання Мінських домовленостей та відновлення територіальної цілісності України, включно з Кримом.

  Попередній матеріал
  Україна підписала меморандум з МВФ – ЗМІ
  Наступний матеріал
  В Авдіївці закінчується питна вода – Жебрівський
  Loading...

  У США немає проросійських політиків, адже американське суспільство не підтримує Росію – політолог

  Трамп пообіцяв посилити ядерний потенціал США та обурився розгортанням в Росії крилатих ракет

  Порошенко провів зустріч з сенатором США Дурбіним і конгресменом США Квіглі – що обговорили політики