president.gov.ua

Порошенко провів зустріч з сенатором США Дурбіним і конгресменом США Квіглі – що обговорили політики

  Президент обговорив з представниками США реформування в Україні та посилення санкцій проти РФ

  Президент Петро Порошенко провів зустріч з сенатором США Річардом Дурбіним і конгресменом США Майклом Квіглі. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

  Президент України обговорив з представниками Конгресу США питання зміцнення стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами та протидії російській агресії.

  Глава держави подякував за тверду і послідовну двопартійну підтримку України з боку обох палат Конгресу США у протидії триваючій російській агресії.

  Петро Порошенко детально поінформував співрозмовників про ескалацію ситуації на Донбасі та триваючі провокації і порушення режиму припинення вогню з боку контрольованих Росією бойовиків. Під час зустрічі було відзначено необхідність збереження і посилення міжнародних санкцій щодо РФ до повного виконання нею Мінських домовленостей, а також відновлення суверенітету і територіальної цілісності України, включно з Кримом.

  Окрему увагу співрозмовники приділили питанням реалізації реформ в Україні та подальшому сприянню у цьому процесі з боку Сполучених Штатів.

  Петро Порошенко підкреслив важливість ухвалення Палатою представників та Сенатом законів і резолюцій на підтримку України, проекти яких наразі знаходяться на розгляді Конгресу США.

  Попередній матеріал
  Відведення зброї до 21 лютого зірвано: Марчук зустрівся з нардепами в рамках неформальної Мінської платформи
  Наступний матеріал
  ІС: Росія відправляє бойовиків "ДНР" воювати "добровольцями" в Сирії
  Loading...