Давид Арахамія
Давид Арахамія Сайт партії "Слуга народу"

"Гірше, ніж Скабєєва": Арахамія звинуватив CNN, Bloomberg і WSJ у поширенні фейків про загрозу вторгнення РФ

  Читайте по-русски
  "Слуга" сказав, що через переїзд посольства США до Львова страждає економіка України

  Голова президентської фракції "Слуга народу" в парламенті Давид Арахамія заявив, що деякі американські ЗМІ поширюють "відверті фейки" щодо загрози нового вторгнення російської армії в Україну. Як повідомляє "Новое время", депутат прирівняв впливові американські видання до російських пропагандистів.

  Політик також переконаний, що за кілька тижнів "фаза паніки зникне".

  "Я думаю, коли через 2-3 тижні фаза зникне, ми маємо зробити ретроспективний аналіз, яким чином великі дуже відомі ЗМІ почали розповсюджувати інформацію гірше, ніж Скабєєва з Соловйовим. Відверті фейки в CNN, Bloomberg, WSJ… Це ми маємо вивчити, тому що це елементи гібридної війни", – заявив Арахамія.

  "Слуга" вважає, що нині тривають спроби "укласти новий договір колективної безпеки", а Україну використовують лише як переговорний майданчик.

  Арахамія зазначив, що поширення інформації про загрозу вторгнення РФ в Україну "обходиться країні 2-3 млрд доларів щомісяця".

  "Ця істерія коштує зараз країні 2-3 млрд доларів щомісяця. Ми не можемо позичати на закордонних ринках, тому що там просто шалені ставки. Багато експортерів відмовляються. Ми рахуємо щодня втрати економіки та потім через МЗС поширюємо цю інформацію до партнерів, тому що вони мають розуміти. Коли хтось вирішує перемістити посольство до Львова, вони мають розуміти, що така новина коштуватиме для економіки України кілька сотень мільйонів доларів", – заявив він.

  Нагадаємо, депутатка Європарламенту Віола фон Крамон-Таубадель обурилася через заяви Арахамії про те, що США нібито сіють паніку про напад Росії на Україну. Коментуючи слова Арахамії, вона іронічно запитала: "Вони всі вживають наркотики в Україні чи що тут відбувається?".

  Раніше журналісти The New York Times заявили, що найсміливіші заходи, якими погрожує президент США Джо Байден для стримування вторгнення в Україну, можуть зруйнувати всю російську економіку.

  Попередній матеріал
  У РФ стверджують, що завершили низку навчань і частину військ відводять в пункти дислокації
  Наступний матеріал
  Росія збільшила кількість військових "інспекторів" в ОРДЛО – ГУР Міноборони
  Loading...