5 канал

Геращенко: Засідання Ради треба починати з оголошення тих, "хто в шезлонгах"

За даними Комітету виборців України, у січні 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань у Раді

Перший сесійний тиждень Верховної Ради у цьому році пропустили близько 50 народних депутатів. Про це повідомила перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко на засіданні Погоджувальної ради, передає "Укрінформ".

"Абсолютно правильними є ремарки від деяких народних депутатів стосовно зростання недовіри суспільства до Верховної Ради. Ця недовіра розпочинається з безвідповідальності та відсутності дисципліни. Хочу нагадати, що перший сесійний тиждень 2018 року прогуляли майже 50 народних депутатів, які не голосували, у т.ч. і за визнання Росії країною-агресором і за визнання України країною, яка постраждала від цієї агресії", – наголосила Геращенко.

Вона також звернулася до спікера ВР Андрія Парубія з пропозицією кожне пленарне засідання розпочинати оголошенням тих, хто з депутатів пропустив засідання і з яких причин.

"Я прошу голову Верховної Ради публічно завтра оприлюднити списки тих народних депутатів, які були у відрядженні або хворіли, а також тих, які прогуляли. Тим більше, коли ми бачимо, що прогулюються і Погоджувальні ради. Давайте щодня починати засідання з оголошення того, хто в шезлонгах, а хто у відрядженні та знаходиться на лікарняному", – запропонувала Геращенко.

Нагадаємо, за даними Комітету виборців України, у січні 330 народних депутатів пропустили більше половини голосувань ВР. Із них 38 – не проголосували в січні жодного разу.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

ФОТО: Соболєв і Ляшко у ВР побилися за мікрофон біля заблокованої трибуни

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Британія не буде членом митного союзу ЄС – ЗМІ
Наступний матеріал
У Севастополі на школяра впали футбольні ворота: підлітка не врятували
Loading...