Ірина Геращенко
Ірина Геращенко Ірина Геращенко / Facebook

Геращенко розповіла про обмін "люб'язностями" з росіянами після дебатів у РБ ООН

Віце-спікер ВР поглузувала з надмірної уваги росіян до виборів в Україні

Росіяни тепер так часто говорять про українські вибори, що здається, вони для них уже важливіші за вибори власної влади. Таку заяву на засідання Ради Безпеки ООН зробив Постійний представник України Володимир Єльченко.

"У риториці російського представництва дедалі частіше з'являється новий елемент. Схоже, що це нова улюблена тема для росіян, – прийдешні президентські вибори в Україні. Складається враження, що результати виборів президента України для росіян важливіші за вибори президента РФ", – відзначив він.

Такої самої думки дотримується і перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко. У Facebook вона розповіла про обмін "люб'язностями" між представниками РФ і України після завершення основних дебатів у РБ ООН.

"Російський брехун заявив (спеціально для адептів Будапештського меморандуму), що РФ нічого не порушувала, бо ж не порушила зобов'язань не застосовувати до України ядерну зброю", – написала Геращенко.

За її словами, перед цим російський представник кілька раз повторив, що "жителі Донбасу і якісь міфічні мільйони українців у РФ" нібито не зможуть проголосувати на президентських виборах в Україні, а якби могли – то б ніколи не проголосували за чинного главу держави Петра Порошенка.

Тож Геращенко погоджується із зауваженням Єльченка: "Схоже, що це нова улюблена тема для росіян, – складається враження, що результати виборів президента України для росіян важливіші за вибори президента РФ. Не схоже, а так воно і є. Безальтернативному, на сторіччя в РФ колективному Путіну потрібен приручений чи смішний український президент – колективний губернатор Малоросії від Путіна".

Попередній матеріал
Брифінг керівництва МОЗ під будівлею Окружного адміністративного суду Києва – відео
Наступний матеріал
На Запоріжжі затримали злочинну банду, що вчиняла розбої в різних регіонах України
Loading...