Генштаб ЗСУ: є ймовірність широкомасштабної агресії Росії щодо України

  Загроза військового характеру існує також і в Криму, а не тільки в Донбасі.

  Генеральний штаб Збройних Сил України не відкидає можливості ширикомасштабної агресії з боку Росії. Про це розповів начальник ГШ Віктор Муженко в інтерв'ю УНІАН.

  "На сьогодні ми розглядаємо кілька сценаріїв, в тому числі, можливість широкомасштабної агресії по відношенню до України. І ми до цього готуємося, відпрацьовуємо відповідні плани, проводимо підготовку військ, відновлюємо озброєння і таке інше. Це дуже поганий сценарій, але ми змушені, ми повинні його розглядати, опрацьовувати, проводити відповідні навчання, для адекватного реагування на цю загрозу", - сказав Муженко.

  З його слів, загроза військового характеру існує також і в Криму, а не тільки в Донбасі.

  "Крим. Нарощується військова присутність, вдосконалюється інфраструктура, проводяться навчання, розгортаються нові військові частини і нові бази на Сході (на території Росії) – в районі Богучара, Воронежа, Смоленська. Формуються потужні об’єднання. Є ряд серйозних загроз не тільки на південно-східному, а й на інших напрямках", - зауважив чільник Генштабу.

  Втім, актуальну ситуацію в Донбасі він назвав контрольованою, але такою, що має тенденцію до загострення. Збільшення кількості обстрілів з важкого озброєння, з артилерії, чого тривалий час не було Муженко вважає елементом тиску на Україну.

  Як інформував 5.ua, Володимир Путін публічно заявив, що стрілянина на Донбасі не припиниться, доки не буде змінено Конституцію України та амністовано терористів. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олександр Турчинов.

  Попередній матеріал
  ООН закликала Асада не перешкоджати доставці гуманітарної допомоги до оточених міст
  Наступний матеріал
  До Сицилії доставили 800 мігрантів, врятованих у Середземному морі

  У країнах Балтії розпочинаються масштабні військові навчання НАТО

  Бійці полку "Київ" здали кров для поранених в АТО

  Порошенко призначив своїм радником екс-генсека НАТО

  Тисяча небайдужих дніпрян прийшли здати кров для бійців АТО