capital.ua

Генсек НАТО запевнив у подальшій підтримці Альянсом України

  Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг запевняє у подальшій підтримці Альянсом України

  Свою підтримку Єнс Столтенберг висловив на прес-конференції в рамках початку засідання міністрів оборони країн-членів НАТО, передає УНІАН.

  "Україна є партнером НАТО і ми розвинули міцне партнерство впродовж останніх років. НАТО забезпечує рішучу політичну підтримку і рішучу практичну підтримку для України. Ми підтримуємо територіальну цілісність України і ми цілком підтримуємо повне виконання Мінських угод, щоб врегулювати кризу на сході України", - наголосив Столтенберг.

  Генсек нагадав, що прем'єр-міністр України Володимир Гройсман минулого тижня відвідав штаб-квартиру Альянсу. Також, за словами Столтенберга, він проводить регулярні зустрічі з Президентом України Петром Порошенком та іншими представниками української влади.

  "Тому ми продовжимо працювати, і ми продовжимо забезпечувати підтримку. І також багато союзників з НАТО надають підтримку на двосторонньому рівні. Таким чином ми продовжимо підтримувати Україну", - наголосив генсек Альянсу.

  Крім того, він прокоментував результати опитування, проведеного американським інститутом дослідження громадської думки Gallup, згідно з яким 35% українців вважають Альянс загрозою країні. Зокрема, він заявив, що Україна є демократичним суспільством, яке має різноманітні політичні погляди, думки та відкриті політичні дебати.

  "Таким чином, факт того, що в Україні є різні думки щодо НАТО, є частиною відкритих демократичних дебатів, які відбуваються в Україні", - заявив Столтенберг.

  "Ми будемо прихильними, ми залишатимемося міцно налаштованими до України і партнерства з Україною", - підсумував Столтенберг.

   

  Попередній матеріал
  Гройсман скликає позачергове засідання Кабміну
  Наступний матеріал
  Серйозний "бізнес": СБУ викрила масштабну мережу цехів з виготовлення підробної оковитої

  Росія брязкає зброєю біля кордонів країн НАТО: чим це обернеться для України

  "Атлантична рішучість": НАТО стрімко посилює свою військову присутність у Східній Європі

  НАТО розглядає можливість візиту Північноатлантичної ради до України