Антоніу Гутерреш
Антоніу Гутерреш e-gorlovka.com.ua

Генсек на Радбезі ООН: "Ми вимагаємо негайного і повного режиму припинення вогню на Донбасі"

ООН повною мірою підтримує зусилля в рамках "нормандської четвірки" та інших політичних майданчиків для врегулювання конфлікту на сході

Генеральний секретар Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутерреш закликав сторони конфлікту на Донбасі до негайного припинення вогню. Про це він заявив на засіданні Ради безпеки ООН щодо нерозв'язаних конфліктів у Європі у вівторок, 21 лютого, передає УНІАН.

"Триваючий трагічний конфлікт в Україні ілюструє, що локалізоване насильство має потенціал до загострення у більш серйозну конфронтацію. Це може мати геополітичні наслідки, які загрожують підірвати регіональний та міжнародний мир і безпеку", – зазначив Гутерреш.

Водночас він додав, що прямі виклики територіальній цілісності та національному суверенітету нагадують про необхідність вжити спільних зусиль для збереження правил міжнародного порядку, підтримання миру та безпеки відповідно до статуту ООН.

Генсек ООН також зазначив, що відповідно до резолюцій Генеральної асамблеї ООН та роботи Ради безпеки, "Організація Об’єднаних Націй залишається налаштованою підтримувати мирне врегулювання конфлікту таким чином, щоб повністю були дотримані суверенітет, територіальну цілісність та незалежність України".

"Організація Об’єднаних Націй повною мірою підтримує зусилля в рамках "нормандської четвірки", Тристоронньої контактної групи та Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ, яка невпинно закликає до повного виконання усіма сторонами усіх їхніх зобов'язань у Мінському процесі відповідно до духу і букви Мінських угод", - підкреслив Гуттереш.

"Ми вимагаємо негайного і повного режиму припинення вогню", – заявив генсек ООН.

Як інформував 5.UA, сьогодні в Радбезі ООН за головування України відбувається засідання щодо конфліктів у Європі.

Дивіться також фотогалерею за темою:

Записки з передової: Як бійці АТО влаштовують побут під обстрілами противника

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
На Волині ліквідували канал контрафактного алкоголю: виявлено майже 450 літрів спирту
Наступний матеріал
Кен Уайлдер закликає українських дизайнерів шукати власний шлях
Loading...

Порошенко: Путін вирішив створити на Донбасі український аналог Алеппо

До лінії розмежування на Донбасі вирушив один з єврокомісарів

Муженко повідомив, скільки українських військових загинули за весь час війни на Донбасі