Дні британського дизайну та креативу 5 канал

Кен Уайлдер закликає українських дизайнерів шукати власний шлях

В Україні пройшли Дні британського дизайну та креативу

Завдяки The Society of British and International Design (SBID) в Україні відбулись Дні британського дизайну та креативу. В рамках цього заходу професійні дизайнери, архітектори, студенти та початківці в цій галузі мали можливість познайомитись з провідними британськими вченими, митцями, довідатись нового, отримати поштовх в творчій діяльності. Мета діяльності SBID – це розвиток індустрії дизайну інтер’єру і архітектури в Україні та популяризацію українських спеціалістів за її межами. Саме такі творчі зустрічі, лекції та майстер-класи, якими були насичені останні дня лютого, допомагають досягти мети SBID Ukraine.

Особливо цікавою та корисною була лекція професора Кена Уайдера, на тему «Втручання в архітектуру: специфічні інсталяції для відчуття простору». Вона відбулась 17 лютого в Міжнародному Виставкому Центрі.
Лекцію урочисто відкрила пані Джудіт Гоф, Посол Великої Британії в Україні. Вона виразила впевненість щодо продуктивної творчої співпраці українських і англійських дизайнерів. Також зазначила важливість розвитку цієї галузі для економіки Україні. Так у Великій Британії індустрія інтер'єрного дизайну, як один із важливих секторів економіки країни з об'ємом ВВП £11.6 млрд, активно підтримується британським урядом.
Регіональні представники SBID в Україні Наталья Большакова та Юлія Данилова наголосили про важливість та необхідність таких заходів для галузі дизайну в Україні. Саме завдяки обміну досвідом з такою провідною країною як Велика Британія, лекціям, майстер-класам з гуру дизайну, архітектурі українські професіонали мають можливість довідатись про сучасні тренди та встановити комунікацію з іноземними колегами та партнерами.

На лекції були присутні Кріна Лавері, Перший Секретар посольства Великої Британії з енергетики та комерційних питань, українські дизайнери, викладачі ВНЗ, студентська молодь.
Кен Уайлдер продемонстрував відвідувачам дивовижні просторові інсталяції та надихаючі відеопроекції. Робота з різними матеріалами, творчість з використанням незвичних, некласичних арт об’єктів, звертання до спадків середньовіччя та епохи Відродження, розуміння архітектурної споруди та оточуючого середовища як єдиного цілого – ось що є в основі творчих проектів Кена Уайлдера. Він охоче ділиться своїм досвідом та закликає українських дизайнерів шукати власний шлях, спираючись на особисте сприйняття світу.
Лекція професора Кена Уайлдера в Україні стала можливою завдяки співпраці представництва Університету Мистецтв, Лондон компанії Дон Стрім, British Airways та підтримці Посольства Великобританії в Україні.

Попередній матеріал
Генсек на Радбезі ООН: "Ми вимагаємо негайного і повного режиму припинення вогню на Донбасі"
Наступний матеріал
На Вінниччині зіткнулися потяг та пасажирський автобус
Теги:
Loading...