depo.ua

"Газова справа" Онищенка: САП ініціюватиме заочне засудження 9 утікачів

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягатиме на відкритому судовому засіданні в "газовій справі" Онищенка

  Спеціалізована антикорупційна прокуратура ініціюватиме заочне засудження стосовно 9 утікачів у так званій "газовій справі" колишнього народного депутата Олександра Онищенка. Про це у вівторок, 30 травня, на брифінгу повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

  "По утікачах у цій справі: у розшуку перебувають 9 людей. Щодо цих осіб будемо ініціювати процедуру заочного засудження", – сказав він.

  Керівник САП нагадав, що фігуранти справи Онищенка втекли після того, як суди їх відпустили під заставу. Він також наголосив, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура наполягатиме на відкритому судовому засіданні у "газовій справі" Онищенка, яке слухатиметься в Солом'янському районному суді Києва.

  Зазначимо, що у понеділок, 29 травня, прокурори САП та детективи НАБУ вручили обвинувальні акти вісьмом підозрюваним та їхнім захисникам у справі Онищенка. Спеціалізована антикорупційна прокуратура також наголосила, що має намір вручити акти ще 9 підозрюваним, які перебувають у розшуку, зокрема і самому Онищенку. 

  Попередній матеріал
  Розв'язування гібридної війни: відкрито кримінальне провадження проти посадовців РФ
  Наступний матеріал
  Українські банки в червні збираються посилити контроль операцій своїх клієнтів – ЗМІ
  Loading...