Філарет
Філарет 5 канал

Філарет прокоментував, скільки ієрархів УПЦ МП приєднаються до Об'єднавчого собору

Наразі точну кількість не називають, лише двоє ієрархів УПЦ МП публічно заявили про своє приєднання до об'єднавчих процесів Церков

Предстоятель УПЦ Київського Патріархату Філарет на брифінгу 11 жовтня відповів на запитання журналістів про те, скільки ієрархів від Московського Патріархату готові взяти участь в Об'єднавчому соборі. 

"Вони тримають це в таємниці. Не знаємо скільки. Може, десять, може – більше десяти. Це на перших порах. А потім, я думаю, приєднуватимуться десятками", – висловив переконання Філарет. 

При цьому, раніше речник Київської Патріархії Євстратій Зоря зазначив: на момент звернення до Вселенського Патріарха з проханням про автокефалію (ред. – квітень цього року), документ підписали приблизно 10 архієреїв УПЦ Московського Патріархату і лише двоє з них офіційно публічно заявили про це. 

Повне відео з брифінгу Патріарха Філарета дивіться нижче: 

Як відомо, Томос про автокефалію підписує Патріарх і всі члени Синоду. Потому його надають предстоятелю Єдиної Помісної Української Церкви. Його наразі немає, адже обрати голову Єдиної Помісної Української Церкви мають на Об'єднавчому соборі. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Як у Києві віряни УПЦ КП відзначали День Хрещення України-Русі – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Для дітей із будь-яким діагнозом: Київщиною почав курсувати мобільний інклюзивний центр
Наступний матеріал
Рішення про надання автокефалії Україні прийняте і підтверджене – Президент
Loading...