Фото news.liga.net

Ештон: Росія порушила цілісність України – це абсолютно неприпустимо

  Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки та оборони Кетрін Ештон звинуватила Росію в анексії Криму.

  Як заявила Ештон на останній пленарній сесії Європейського парламенту, Росія порушила цілісність України , що є абсолютно неприпустимим, передає "Интерфакс".

  "Ми не визнаємо анексію Криму, і що відбувся там референдум незаконний. Цей референдум привів до нелегальної, з нашої точки зору, анексії", - заявила євродипломат.

  "Перш за все, ми повинні підтримати Україну в тому, щоб вона стала демократичною і життєздатним в економічному плані державою. Потрібно, щоб вона відповідала прагненням свого народу", - зазначила глава дипломатії Євросоюзу.

  Вона також повідомила, що звернулась із проханням до Єврокомісії та Ради ЄС розробити і застосувати комплексну політику для України.

  Баронеса Ештон вкотре нагадала про обіцяну Україні додаткову допомогу в 1,6 млн євро і висловила сподівання, що кошти зможуть бути виділені Україні до виборів 25 травня.

  За її словами, важливу роль у зміцненні економіки України повинна зіграти економічна частина угоди про асоціацію.

  Вона також підкреслила значення для майбутнього України демократичних перетворень в країні.

  Нагадаємо, сьогодні відбулась остання сесія Європарламенту перед виборами, які пройдуть 22-25 травня у всіх країнах-членах ЄС.

  Попередній матеріал
  Росія припинить газову співпрацю з Україною, якщо не отримає грошей - Медведєв
  Наступний матеріал
  СБУ затримала громадян Росії, які хотіли захопити кандидата в Президенти України
  Теги:
  Loading...