5 канал

Експерт-міжнародник: Україна має зацікавити нову Адміністрацію Президента США

Сьогодні ще передчасно говорити, якими будуть відносини України зі Сполученими Штатами

Про це в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив директор департаменту міжнародних відносин фонду "Майдан закордонних справ" Олег Бєлоколос під час обговорення з політичним оглядачем Сергієм Руденком теми виборів у Сполучених Штатах.

"Що зараз потрібно робити Україні? Мабуть, сьогодні передчасно говорити, які будуть відносини з новою Адміністрацією (Адміністрація президента США – 5.ua) і яка буде політика, тому що все це поки що спекуляція. Але не слід сидіти і чекати. Очевидно, потрібно зробити те, що мовою дипломатії називається дипломатичний зондаж, тобто провести відповідні зустрічі. Наш посол у США був на з'їзді Республіканської партії, очевидно він має контакти у колах республіканців, можливо навіть серед людей, які наближені до Трампа, потрібно провести неформальні зустрічі, з'ясувати, які настрої щодо України", – зазначив Бєлоколос.

"Щодо внутрішнього домашнього завдання, яке повинен був зробити Київ – це паралельно провести обговорення і виробити якісь ідеї, сигнали для нової американської Адміністрації, які були б для неї цікавими. Це звичайно не лише робота нашого Міністерства закордонних справ, це робота всіх міністерств і відомств", – додав він.

Попередній матеріал
Українське мовлення на Донбасі: телевежу на Карачуні запустять впродовж 2 тижнів
Наступний матеріал
МВФ готовий допомогти НАЗК із перевіркою закордонного майна е-декларантів – Корчак

У відносинах із Трампом Росія буде мати головний біль – дипломат

Голова Європарламенту розповів про головний виклик, який постав перед Трампом

У ЄС збирають зустріч через перемогу Трампа на виборах у США

Журналіст: Трамп натякнув, хто його головний ворог