zik.ua

Джемілєв отримав польську премію "Солідарність"

  Лідер кримських татар Мустафа Джемілєв сьогодні отримав першу премію "Нагорода Солідарності", засновану польським Міністерством закордонних справ з нагоди 25-ї річниці проведення перших вільних парламентських виборів у країні. Про це повідомляє УНІАН.


  Нагороду у Варшаві лауреату вручили президент Польщі Броніслав Коморовський разом з екс-главою Польської держави Лехом Валенсою у присутності десятків лідерів інших країн, які приїхали до польської столиці для відзначення події.

  "Я радий, що мають таку честь вручити нагороду разом з Лехом Валенсою Мустафі Джемілєву. Завдяки цій нагороді ми можемо продемонструвати свою європейську солідарність", - сказав Коморовський.

  "Дякую за мирну, добру боротьбу та просимо боротися далі. Ця нагорода має заохочувати до цього. Я особисто переконаний, що перемога повинна настати", - заявив у свою чергу Валенса.

  На церемонії, крім лауреата, з промовами також виступили глава польського МЗС Радослав Сікорський, глава МЗС Швеції Карл Більдт та переможець президентських виборів в Україні Петро Порошенко.
  Попередній матеріал
  В Єгипті оголошено ім'я нового президента
  Наступний матеріал
  Українські літаки, що залишилися в Криму, можуть використати для провокацій на Донбасі - Коваль