Верховна Рада IX скликання
Верховна Рада IX скликання Верховна Рада Укаїни

Два позачергових засідання ВР: питання тарифів, кредитів, освіти та коронавірусу

Читайте по-русски
Перше засідання заплановане на 16:00, друге позачергове – на 17:30

О 16:00 розпочнеться перше із двох позачергових засідань. Воно буде присвячене питанням тарифів.

Народні депутати планують розглянути проєкти постанов №4590 "Про вжиття невідкладних заходів спрямованих на повернення пільгового тарифу на електроенергію для населення за перші 100 кВт год"; №4609 "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо скасування необґрунтованого збільшення вартості енергоносіїв та введення мораторію терміном на 1 рік на підвищення тарифів на енергоносії" та №4587 "Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо вжиття невідкладних заходів з метою зниження ціни на електричну енергію та тарифів на послуги розподілу природного газу".

До розгляду на засіданні також заплановано законопроєкт №4576 "Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання окремих питань у сфері метрології, надання житлово-комунальних послуг та захисту прав споживачів".

Також мають розглянути проєкт постанови №4042 "Про вжиття невідкладних заходів спрямованих на забезпечення належної профілактики, діагностики та лікування хворих дітей на цукровий діабет".

О 17:30 розпочнеться друге позачергове засідання, на якому планується розгляд 12 законопроєктів. Серед них – законопроєкт №5014 щодо окремих питань завершення навчального року; №4636 щодо порядку організації та проведення військового поховального ритуалу; №5187 щодо соціального захисту у разі настання тимчасової непрацездатності.

Планується розгляд у другому читанні законопроєктів №4475, 4398 та 4399 – щодо кредитів у іноземній валюті, реструктуризації зобов'язань за такими кредитами та адаптації процедур неплатоспроможності фізичних осіб.

Передбачено розгляд проєкту закону №4540 "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Серед питань порядку денного – проєкт постанови №4543-П про скасування рішення Верховної Ради від 30 березня 2021 року про прийняття в цілому як закону проєкту закону щодо приватизації об'єктів великої приватизації.

Для включення до порядку денного та ухвалення рішення заплановано законопроєкт №5138 "Про внесення змін до п. 3 розділу Х "Перехідні та прикінцеві положення" Закону України "Про повну загальну середню освіту" щодо розширення можливостей для трансформації освітньої мережі та захисту прав учасників освітнього процесу".

На засіданні також мають розглянути законопроєкти №4210 "Про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення процедур оборонного планування" та №4629 "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань діяльності ліцеїв та забезпечення доступності повної загальної середньої освіти".

 

Попередній матеріал
Для чого два позачергових засідання Верховної Ради "ні про що" – "Час Ч"
Наступний матеріал
Загострення на сході та вступ до НАТО: що обговорювали нардепи на пленарному засіданні
Loading...