Кривий Ріг_опора 5.ua

Другого туру виборів на посаду чільника Кривого Рогу не буде - "Опора"

За інформацією "Опори", зафіксовані порушення істотно не вплинули на результати виборів у Кривому Розі

Другого туру виборів на посаду міського голови Кривого Рогу не буде - принаймні про це заявляють у громадянській мережі "Опора", повідомляє "Радіо Свобода".

Понад 74% голосів набрав чинний міський голова Юрій Вілкул. Ушестеро менше голосів у Семена Семенченка. Ледь до 5% відсоткового бар'єру наближається Світлана Сова.

Представники "Опори" зафіксували низку порушень під час волевиявлення у місті, зокрема, й так звані каруселі, утім, стверджують, такі порушення не вплинуть на результат виборів.

Так, координатор "Опори" Ольга Айвазовська заявила: "Вілкул Юрій Григорович відповідно до наших даних набрав 74,1%. Похибка для цього - 11,1%. На другому місці Семен Семенченко, який набрав 10,9%. Похибка для цього кандидата - 0,56%. Сова Світлана Миколаївна набрала за нашими даними 4,8%. Похибка для цієї кандидатки 0,34. Можна сказати, що Кривий Ріг обрав свого міського голову".

"Загальна інформація така... Загальна теза полягає у тому, що ці порушення, які фіксувались у межах приміщень для голосування, вони не мали системного характеру і не могли бути такими, які суттєво вплинуть на хід голосування", - зазначив експерт ГМ "Опора" Олександр Неберикут.

Як повідомляв 5.ua, вчора, 27 березня 2016 року, у Комітеті виборців України повідомили, що кожен п'ятий виборець Кривого Рогу отримав "матеріальну допомогу".

Попередній матеріал
Порошенко призначив нового командувача Сухопутних військ
Наступний матеріал
Суд наклав арешт на рахунки компаній сина Януковича
Теги:
Loading...

У "Самопомочі" підтверджують лідерство Вілкула на виборах у Кривому Розі

Очільником Кривого Рогу за попередніми данними стає Юрій Вілкул

Вибори в Кривому Розі: за даними екзит-полу лідирує Вілкул

Явка на виборах у Кривому розі склала 55,4% – "Опора"

Вибори в Кривому Розі: "Опора" повідомила про явку станом на 16:00

Напередодні позачергових виборів у Кривому Розі невідомі перерізали канали Інтернет-зв'язку